niedziela, 25 stycznia 2015

home

hejjj! znowu nie pisałam dlugo!  Próbowałam ostatnio napisać innego typu posta, ale pisałam go z 4 dni, ale i tak trzeba było zaczynać od początku co jakieś 20 minut. W czwartek miałam przyjemność spotkać Reziego, ale to dopiero za około tydzień, kiedy napiszę wszystko co się działo podczas pobytu w Jastrzębiu, porównam wtedy mój drugi pobyt do pierwszego, wstawię też wiele zdjęć. W tej chwili jestem w domu, miałam możliwość być tu w czasie weekendu. A już za tydzień mam wypis, więc postaram się znowu wrócić do systematycznego pisania, bo przy okazji zaczynają się w tym czasie u mnie ferie! Kiedy u Was zaczynają się ferie? Cieszycie się z nich?
poniedziałek, 12 stycznia 2015

Teenage Witch Lookbook

Hej!
Zaglądam tu na sekundę. Wstawiam filmik i idę. Oczywiście napiszcie, czy filmik się Wam spodobał!


sobota, 10 stycznia 2015

friends

Hej!

Od kilku dni jest w sanatorium. Jest to mój drugi pobyt tu. Dość dużo osób już tu znam, ale znalazłam kilka nowych znajomych. Choć zabolało mnie to, że mój przyjaciel, mnie tak ignorował. Tak naprawdę, nawet się nie odzywał. A pamiętam, jak pół roku temu podczas mojego pierwszego wyjazdu chodziliśmy nawzajem do pokojów co chwilę, ciągle gadaliśmy itd. :) Jednak cieszę się, że  poznałam tu kogoś  jeszcze. Może czytają mnie jacyś fani polskich youtuberów? Bo właśnie w następnym tygodniu przyjeżdża większości znany Rezi! Może uda mi się zdobyć autograf i zrobić zdjęcie z nim :) Jak Wam mijają pierwsze dni szkoły po przerwie?
| zdjęcia robione przed wyjazdem |

niedziela, 4 stycznia 2015

some daysHej, wreszcie miałam czas zrobić zdjęcia i napisać posta. Tak jakby mam czas. Wczoraj przyjechały do mnie koleżanki i poszłyśmy na bowling. Oczywiście Karolina jak zawsze najlepsza i zdobyła aż 24 punkty! Później poszłyśmy przejść się i tak o to wróciłyśmy do domu o godzinie 20. Dziś wstałam o godzinie 14, więc naprawdę gratuluję mi kładącej się spać o 4 nad ranem, hahahaha. Później się zebrałam i pojechałam do galerii. I kupiłam dość dużo rzeczy, więc około 20 stycznia pojawi się haul. A przy okazji za ok. tydzień pojawi się lookbook. Sama jestem bardzo z niego zadowolona, ale wolę go dodać kiedy będę w sanatorium. A jak wy spędziliście kilka ostatnich dni?

czwartek, 1 stycznia 2015

New Year ❤

Hej!

Za 10 minut będzie kolejny dzień nowego roku, a ja chcę jeszcze pisać o poprzednim dniu! No cóż, od razu przeproszę, że nie napisałam wczoraj tego postu, ale nagrywałam dla Was filmik i próbowałam go przerobić, niestety nie udało mi się to tak szybko. Zostawiłam go w połowie nieskończony i pojechałam do koleżanek. W każdym bądź razie, filmik jest już gotowy, bo kiedy wróciłam od razu wzięłam się za edytowanie. Wczorajszy wieczór, a zarazem noc spędziłam w miłym towarzystwie. Spać poszłyśmy dopiero około 6 rano, hahahaha. A wy jak spędziliście pierwsze godziny nowego roku? :)sukienka-sinsay


Tu macie filmik :)